6 Ari ne Fshatin Pasjak

0 EUR

Shitet nga: Deniz 04 Sht 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Placi osht me gjith ifrastrukturen qe i duhet per ndertim shtepis kufizohet me rrugen krysore foto 6 tregon kjart se placi asht katror deri te placi rruga osht asfaltume ka rymen elektrike siq po duket shtylla esht ne skaj te placit dhe kanalizimin shum i paershtatshem per me jetu afer qytet 3 km per reth jane te ndertume shtepit
gjindet ne rafshin jo koder Dokumetacion shum ne regull emer tim personal bartja bahet meniher tek blersi Viber 0037744 375 385
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione