Trualli per shtepi ne ZBRITJE

0 EUR

Shitet nga: Aliriza 12 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
1.
• Trualli është në sipërfaqe prej 50 ari dhe tjetra ka siperfaqe prej 60 ari si i tillë trualli kufizohet në zonën përkatësisht në anën e djatht ndërmjet Malishevës së ulët dhe Malishevës së epërme të Komunës së Gjilanit dhe me një distanc afërsisht 4 kilometra prej qytetit të Gjilanit. Trualli është i përshtatshëm per ndertimin e shtëpis.


• Trualli ka ,rrugën ujësjellësin dhe në afërsi ka rrjetin elektrik dhe shumë i përshatshëm për shtëpi banimi.trualli shitet ne tërsi me qmim mjaft të volitshem• Trualli posedon dokumentacion të rregullt kadastral ndërsa blerësit të mundshëm mund t'i bëhet bartja e pronësisë vetëm me kontratën mbi shitblerjen.• Për më tepër shiko fotot në vijim.• Për kontakt dhe informata mund të lajmëroheni në tel ; 044 855 884 dhe ne tel.045 937 594 ne malishevë , ose ne emajl adresen alirizahyseni@gmail.com
Aliriza
044855884
Leaflet
Në fillim