LINA- Shiten 7 hekt. tokë përballë Kamp.Bond St..

0 EUR

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 05 Gush 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shiten: 7 hektarë tokë
Adresa:përballë Kampit Amerikan BondStill vetëm 150 m larg rrugës kryesore Ferizaj -Gjilan në krahun e majtë .
Toka është pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Kjo tokë do të jet me një perspesktivë të favorshme pasi rruga Ferizaj -Gjilan do të jet shumë e frekuentuar sepse shumë afër do të jet kyqja në Autostradën Prishtinë-Shkup.
Ky çmim është pak i diskutushëm varsisht nga kushtet e pagesës.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA

tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni ,,LINA,,
044106626
Leaflet
Në fillim