Parcela ne shitje 6 ari

Shitet nga: Agim Dje 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Gjilan
Shes parcelen prej gjashte ari ne magjistralen Gjilan- Ferizaj mbrapa Florimi Center dhe afer kolegjit Gjilani.Ka afer dhe restoranin Shaqa.Parcela posedon leje ndertimi,rruge te asfaltuar,rryme ,kanalizim dhe ujesjelles.Dimenzionet e parceles jane 36.5x16,5.Qasja ne qytet vetem pese minutaQmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim