Pllac tre ari

Shitet nga: Agim Dje 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Gjilan
Shes tre ari pllac afer restoranit Shaqa.Posedon leje ndertimi.rruge te asfaltuar,kanalizim,uje dhe rryme.Qasja ne qytet vetem pese minuta.Dimenzionet e pllacit jane 19x16m.Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim