Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Besim 12 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet trulli 5 ari ne gjilan te TREGU I VETURAV e Parcelizume me rrug 6 metra te gjer trulli eshte ne dukumentacio te rregullt ne Emrin tim
Nr . Tel.+38649/708/808 BuBa
Viber
Leaflet
Në fillim