Shitet toka 1000m2

0 EUR

Shitet nga: Arber 09 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Toka gjindet ne rrugen e Kumanoves,afer fushes se futbollit,apo rrethit per vrapim ne qytet.Toka posedon te gjitha nevojat per ndertim dhe banim. Nese jeni te interesuar, na shkruani ne WhatsApp apo Viber.. Cmimi sipas marreveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione