Shitet trualli i pershtatshem per ndertim

0 EUR

Shitet nga: Shaban Hafizi 05 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Trualli gjendet ne lagjen "Arberia", ne kthesen e pare para se te mbrrin te pompa e benzines "Rekord As" ne lagjen "Arberia", trualli ka siperfaqe prej 1000m2 (10 ari), dhe eshte i pershtatshem per ndertim, posedon rruge te asfalltuar, kanalizim, ujesjelles dhe gjithe infrastrukturën percjellese, trualli gjindet 200 metra larg ambulantes dhe 500 metra larg qendres tregtare "Viva Fresh". dhe shkolles fillore "Abaz Ajeti".
Shaban Hafizi
+38344300517
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione