Toka dhe ferma-Hubovc-Kamenicë

0 EUR

Shitet nga: Bejtacommerce 16 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Siperfaqja e tokes gjisejt: S=118.365m2
Siperfaqja e obejkteve: 6000m2

Shihni detajet ne fotografi

Çmimi: sipas marrveshjes
Bejtacommerce
+37744116540
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione