Toke prej 45.36 ari ne Gjilan

Shitet nga: Rexhep 07 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Token prej 4536 m (katerdhjet e pese ari e tridhjet e gjashte metra) Toka gjindet ne kufc /gjilan per ball bazenit ciba. toka eshte sikur fush e futbollit mbi 33 metra e gjere dhe mbi 100 e gjate., (sikur katror) Per informata ne nr. 00377 44 543 507 dhe 0041 78 935 4402

Risi... Rruga e re Prishtin-Gjilan-Konqul.. te cilen e lajmruan para 1 jave.. do te kaloj rreth kesaj toke..
Leaflet
Në fillim