Toke prej 45,36 ari ne Gjilan

0 EUR

Shitet nga: Riki_19 Dje 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes Token prej 4536 m (katerdhjet e pese ari e tridhjet e gjashte metra) Toka gjindet ne GJilan-kufc per ball bazenit ciba. toka eshte sikur fush e futbollit mbi 33 metra e gjere dhe mbi 100 e gjate., (sikur katror) Per informata ne nr. 00377 45 930 127 dhe 0041 78 935 4402

Risi.... Rruga e re Prishtin-Gjilan-Konqul.. .. do te kaloj rreth kesaj toke..
Në fillim