Publikuar: Gush 11 2022 04:34

Toke prej 45,36 ari ne Gjilan

Publikuar: Gush 11 04:34
Shikime: 632
Shes Token prej 4536 m (katerdhjet e pese ari e tridhjet e gjashte metra) Toka gjindet ne GJilan-kufc per ball bazenit ciba. toka eshte sikur fush e futbollit mbi 33 metra e gjere dhe mbi 100 e gjate., (sikur katror) Per informata ne nr. +383 45 930 127 dhe +41 78 935 4402

Risi.... Rruga e re Prishtin-Gjilan-Konqul.. .. do te kaloj rreth kesaj toke..
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione