Trualli 8.70 ari ne shitje ne Rruge Qarkore

7 500 EUR

Shitet nga: Ermir Ademi 15 Nën 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Trualli 8.7 ari ka dalje ne rruge qarkore, gjendet ne afersi me: Drini Market, Agmia Center, Komunen e re dhe 1.5 km larg nga qyteti. Posedon te gjithe dokumentacionin e nevojshem per shitje.

Cmimi i negociushem
Munde te bejme edhe ndrrim me banese.
Ermir Ademi
045 614 499
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione