LINA-SHITET parcela 8.9 ari ne Kaqanik 167/17

12 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Kaçanik
Shitet:Parcela Hapësirë:8.9 ari
Adresa: Kaqanik Infrastruktura e kompletuar.

Qmimi: 12.500 per ari
Pronari:Shqiptarë Dokumentacioni :në rregullë. Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa: Rr ,, e Reqakut" afer ETC Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626 ads.el;lina_banesa@hotmail.com I/E Nderuar Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona. me respekt Agjs: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim