TOKA NE SHITJE

0 EUR

Shitet nga: Ardit 02 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Kaçanik
Lokacioni: Gjendet ne nje nder vendet me piktoreske dhe te rralla te Kosoves. After LIQENI TE JEZERIT ne KACANIK-SHTRAZE-KOTLINE
3 Ari
Ka fleteposedim
Cmimi diskutohet
Viber: +38349821355

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione