Shitet Toka me sipërfaqe prej 20 Ari në Milloshevë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 00:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Lëshohet Banesa me qira tek Maxi 24h Rruga B 270 EUR
Shitet Tokë me sipërfaqe prej 4 Ari në Bardhosh 4 900 EUR
Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë 0 EUR
Banesë me qira në lagjen Arbëria / Exclusive 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Kastriot
Shitet Toka me sipërfaqe prej 20 Ari në Milloshevë rrugës kryesore për obiliq në rast nevoje mund të bashkangjiten edhe 75 ari në të njejtën parcellë, toka është e përshtatshme për shumë veprimtari si: Depo, Fabrika, dhe objekte apo veprimtari të tjera.

Cmimi: Me Marrëveshje
Kodi: M 95

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Ipet Banesa për Zyre me qira mrapa Siriusit 350 EUR
Lëshohet Banesë me qira në lagjen Arbëria për zyre 400 EUR
Shitet Toka e përshtatshme për Lagje - Cagllavicë 5 500 EUR
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Emshir EXDC 250 EUR
Në fillim