Shitet Toka

0 EUR

Shitet nga: Xhemajl Ibrahimi 25 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kastriot
Shitet Toka ne fshatin Llazarev komuna e Obiliqit.
Toka ka 20 ari truall , infrastruktur, kanalizim, ujesjells per me shume kontaktoni ne numrat e telefonit 044 135 535 dhe 044 135 566
Cmimi sipas marveshjes.
Xhemajl Ibrahimi
044 135 535
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione