RINI-SHITET TOKA 67 ari ne skullan

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Adresa: Skullan rruga per lepi
Sipërfaqe: 6700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Fushë
Komuna: Lipjan
TOKA NE SHITJE 67 ARI VETEM 20.000 EURO KOMPLET

Shitet toka ne Skullan 4.5kilometra nga Lipjani shitet urgjent me qmim shum te voilteshem me dukumenta ne rregull , toke bujqesore nr.parceles 00439-0 dhe 00440-0

Për info: Agjensioni Rini

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizrenit, përball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim