shitet trualli 10 ari

0 EUR

Shitet nga: Naim 17 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Shitet trualli 10 ari ne Lipijan. Troll ideal per ndertim dhe jete të qetë. Gjindet mbrapa stadiumit te futbollit ne Lipjan ne Rr.Ahmet Krasniqi. Trualli posedon vendin per lidhje me kanalizim, vendin per lidhje me energji elektrike dhe eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha dokumentat. Trulli ka forme katrore per me shume info kontaktojm ne viber ose whatsapp +32476734261
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione