30 Ari ne Zhabare Rruga ZHABARE - SHIPOL

0 EUR

Shitet nga: Valdet 10 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
30 Ari ne Zhabar te ulet te Mitrovicës !!!

- Posedon Rrugen ne te dy Ant Kanalizim Uje Rrym dhe gjendet ne Rrugen qe lidh Zhabarin me Shipolin.

Dokumentat OK.

Contact Whatsapp : +38643926778
ose Numri Gjermanise : 0049 15755590618
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione