Shiten 33 ari skaj/ngjitas me autostraden PRISH-MITRO

0 EUR

Shitet nga: Privat 23 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten 33 ari toke skaj/ngjitas me rrugen kryesore prishtine-mitrovice shum e pershtatshme per gjdo lloj biznesi dhe truall komuna vushtrri.
+38349844988
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione