Toka në shitje Mitrovicë

0 EUR

Shitet nga: Nexhat 22 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Gjendet kapun me asfalt dhe rrugen e trenit me gjithe infrastrukturen per banim gjithsejt 40 ari
Vlen te ceket se ka qmim te volitshëm dhe shitet komplet
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione