Publikuar: Korr 05 2022 07:24

URGJENT Shitet 42 Ari Toke afer Lumit Iber.

Publikuar: Korr 05 07:24
Shikime: 1748
Shitet ose nderrohet toka ne Kushtove te MITROVICES

►VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=IsGxFZezV4E

►Adresa: afer Restaurant Vivianit Village - Kushtove
►Siperfaqja: Trualli ka 42 ari.

►Perparesite/Mundesite: Vend i qete, kapur/afer lumit Iber. Mundesi e mire per ndertimin e bizneseve/veprimtarie (Restaurant,Villa,Fabrike etj.). Parcela e rregulluar me infrastrukturë (rrymë,ujë,kanalizim) si dhe ka çasje të menjëhershme në rrugën kryesore magjistrale Mitrovice-Zubin Potok si dhe ka leje ndërtimi.
►Kontakti: +38349464142
(+38349464142 - Viber & Whatsapp)


--tagat--

toka truali trualli parcela parcella resturan restarant restaurant vill banim villat vilat ndertim lagje fabrik Banes banesa banesat pallat pallati pallatet palat palati hotel motel botel pushimore pushimorja bunesa danesa shpija shpi shtepi shtepia shtepija shtepij objekt objekti lagje lagjja laxhe laxhja gjelbrim parkim parking vetur kerr full komplet mobile mobilume mobilje telefon ndertim a e i ri i vjeter new old kualitet qualitet tip top llamell luksoze luks banese lire merrjepbsuper objekt lokal qender qendra lift lifti lifta balkon ballkon balkonat ballkonat pamje pame pamja familje familjat familjet fmi shkolle shkole afer ngat spital spitali ndihma ambullat ambulant qytet mitrovic mitrovica veriu jugu kosove kosova shqipni shqiperi shqiprija audi bmw vw mercedes opel golf 1 2 3 4 5 6 7 Opel.polo.audi.corsa.astra.renault.fiat.peugeot.ford.mercedes.limuzine.karavan.benzin.dizell.vetura .vw.bmw.bicikleta..motor.kombi.punto.stilo.. panda.focus.fiesta..Opel.polo.vw.golf.mercedes.bmw.nissan.toyota.mitsubishi..karavan.limuzine.benzin . Dizell..peugeot.renault.fiat.ford. Land.rover.antara.kombi..audi. Opel.polo.vw.limuzine.karavan.. bmw.mercedes.golf.nissan.fiat.renault .. ford.. peugeot..vetura.honday.pasaT.benzin.dizell..astra.shkoda..kombi.audi.Opel.bmw.golf.ford.audi.polo.vw.nissan.fiat.renault.mitsubishi..limuzine.karavan.benzin.dizell... betura. Automjete.. antara.mercedes.chevrolet.astra.etj.. ...opel.bmw.golf.mercedes.nissan.ford.fiat.polo.astra.renault.audi.peugeot.karavan.benzin.dizell.limuzine.gjip.. land rover.rover. Vw.mitsubishi.passat.kombi.veture.makine.pikap.etj.etj....Opel.polo.vw.bmw. Mercedes.audi. Volvo. Benzin . Dizell. Limuzine. Karavan. Ford telefon mobil samsung iphon ifon iphone motoroll nokia
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione