Shes token në autostraden Pejë Prishtin në Pavlan

0 EUR

Shitet nga: Gjemajl Nikqi 16 Tet 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Toka gjindet në afersi të autostrades 50metra larg saj.
Në afersi të Pejes në fshatin Pavlan , toka posedon ujin edhe rrymen po ashtu është asfalltimi i rruges ngjitur me token si dhe kanalizimi. Njëkohsisht bëjm edhe ndrrime me banesa në Pejë ose në Prishtin


Gjemajl Nikqi
049250302
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione