Shiten dy parcela ne Stankaj te Rugovës

0 EUR

Shitet nga: Labinot 13 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Komuna
Pejë
Shiten 10, 12 ari tokë ne Stankaj te Rugovës, me qasje ne rrugë, ujë dhe rrymë.
Çmimi: sipas marrëveshjes.
Të interesuarit të na kontaktojnë ne këta nr te tel.
045-649-268
044-737-561
Labinot
044737561
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione