SHITET TOKA

6 000 EUR

Shitet nga: NAS 09 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Adresa
Komuna
Pejë
Shitet Toka 6h e 28 ari te Liridoni në Pejë.
Toka është e rrafshët dhe mund të shfrytëzohet për mbjellje. 6000Euro/ari

Na kontaktoni në nr:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim