Toke ne Magjistrale ne hyrje te Pejes 178 Ari

4 000 EUR

Shitet nga: Visar 17 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shiten 1 hektar e 79 Ari ne rrugen kryesore Magjistrale ne Pavlan.Toka eshte kapur me rrugen kryesore,eshte perball pllacit te veturave dhe poashtu perball nje objekti te ri te sapo ndertuar.Eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie biznesore si depo etj.Per me shum Ju Lutem kontaktoni ne 044-950-800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione