Toke

4 300 EUR

Shitet nga: Damir Kocan 04 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Shiten pllacat ne vitomeric te Elegance me uj rrym dhe dhe flet poseduese. Pllacat jon nga 4.5 ari dhe nga 5 ari perkthimi te NOTERI, ju qe doni pllaca te mir  ne Tel.Viber +377 44 774 439 & +38345803036.
Damir Kocan
0038344774439
Leaflet
Në fillim