11ari truall

0 EUR

Shitet nga: Florent 19 Maj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten 11ari tok ne laxhen Rasim Kiqina ish Avalla... Toka ka infrastruktur si rrymen ujin kanalizimin dhe 2 operatoret tjera si Ipko e Kujtesa toka ka dalje ne rrugen kryesore qmimi 15000€ per ari
Florent
044785641
Leaflet
Në fillim