3.5 Ari ne lagjen Qendrea ne Veternik afer Bau Marketit

75 000 EUR

Shitet nga: Behar 26 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE Truall në lagjen "Qendresa" në Veternik

3.5 Ari│Rrugë│Ujësjellës | Kanalizim

Në njëren prej lagjeve më të kërkuara për blerje të trojeve, jemi duke e ofruar për shitje këtë truall në një pozitë shumë të mirë, form katrore, lehtë e qasshme, pozitë të mirë në lagje, posedon dukumentacion të rregullt, përkthim të menjëhershem dhe afër keni edhe rrugen magjistrale.

Përfshinë 3.5 Ari në të cilin lejohet ndërtimi për shtëpi banimi P+2, pozita e truallit është shumë e mirë gjë që ju bënë të keni një hapsirë të mirë organizimi për shtëpinë tuaj të ardhshme.

Çmimi 75'000€ Total

Për më shumë informata:
✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92
Behar
  Online
049152592
Leaflet
Në fillim