30 ari ne ne Prishtine

2 800 EUR

Shitet nga: avni 11 Tet 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes 30 ari ne f.llabjan urgjent me qmim te volitshem toka ka dalje ne magjistralen prishtine gilan dhe gjindet tek stacjoni i fundit ne llabjan eshte mjaft vend i pershtatshem per ndonje biznes por edhe per ndertim qmimi2800eu per ari
Leaflet
Në fillim