Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 23:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Kërkoj Tokë për ndërtim të lartë, si blerje po ashtu kompenzim për banesa.
10 ari e deri 2 Hektar

+38345508488 viber & whatsapp
agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Ofrohen 2 Hektarë për shitje në fshatin Suhadoll 0 EUR
Shitet Toka në Milloshevë komuna e Obiliqit 1 Ha 45 000 EUR
Lëshohet Banesa me qira në lagjen e Muhaxherëve 240 EUR
Lëshohet Banesa me qira në lagjen Emshir EXDC 250 EUR
Në fillim