Publikuar: Korr 15 2022 09:45

Një hektar tokë në Bërnicë në shitje ose qira

Publikuar: Korr 15 09:45
Shikime: 306
Në periferi të Prishtinës, 7 km nga qendra, në Bërnicë të Epërme, në zonën e paraparë nga Komuna e Prishtinës si fshat turistik, një vend me pamje shumë të bukur shesim një hektar tokë. Vendi është i përshtatshëm për çdo lloj të biznesit, qoft kompleks banesor, spital, restaurant... ( parcela nr.: ...141-3) Mund të bëjmë ndrrim me banesa apo lokal në Prishtinë. Çdo ndermjetësuesi ia japim provizionin 2 përqind. Çmimi për ari është pesë mijë euro.Tokën nuk e ndajmë në parcela më të vogla dhe çmimi nuk ndryshon. Ndërsa me qira mund të lëshojmë 1,5 ha.
Tel.: +383 45 506 508.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione