NR:1 Tokë në shitje prapa Grand Stores

135 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri 13 Shk 14:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet toka në lagjen Qendresa prapa Grand Stores & Bau Marketit

►Adresa: Lagjja qendresa, prapa Grand Store dhe Bau Market, Rr.Dëshmorët e Loxhës

►Kodi:1

►Sip:7.5 ari
►Lokacioni: https://goo.gl/maps/EsrRh4ZFSd72
►Çmimi: 135 000


Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
044 117 118 viber
048 117 118 viber
AgjensioniDemiri@gmail.com
www.AgjensioniDemiri.com
www.facebook.com/AgjensioniDemiri Pelqejeni faqën për të ndjekur risitë
Leaflet
Agjensioni Demiri
Zyre me qira perball Hotel Grand (Q233) 350 EUR
SHTËPI NË SHITJE NË LAGJEN QËNDRESA. 100 000 EUR
NR:26  Shitet trualli pas AAB 13 000 EUR
FK96 Shiten Banesat në Fushëkosovë. 1 EUR
Në fillim