NR34 Shiten trojet në Hajvali

12 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 09:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Troje në shitje, në Hajvali mbi pompën Mili 2

►Kodi: Nr34

►Sip: Ndahen sipas dëshirës nga 4 ari e lart. Gjithsej 36 ari.
►Me infrastrukturë ujë dhe kanalizim, rryma vie së shpejti.
►Pas banesave të pacollit, rruga përballë Lagjes Ulpiana e re, shif fotot.
►Çmimi: 12000 euro për ari.
(Kemi troje edhe poshtë te lagjja Ulpiana e re)

Kontakt
045 117 118 044 117 118
049 117 118 048 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com

www.facebook.com/demirirealestate

Leaflet
Agjensioni Demiri
Banesë me qira ne Aktash | Q240 0 EUR
Banesa me qera ne lagjen Arberia (A70) 550 EUR
Shitet Parcella në Lagjën Medikusi Kalabri-Emshirë | K 22 000 EUR
Kati i shtepise me qira ne Arberi (A40) 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione