Ofrohet për SHITJE trualli perballe Marigona Resid

5 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 11:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Ofrohet për SHITJE trualli me sipërfaqe prej 130 ari përballë hyrjes së "Marigona Residence", në afërsi të "Neptun".

Truall | SHITJE | 130ari | 5100euro/ari

Trualli është i përshtatshëm për depo ose objekte biznesi.
Trualli posedon rrugë dhe infrastrukturën përcjellëse.

Çmimi i truallit është 5100 euro për ari.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
 #SHITET banesa në qendër te Hotel "Sirius" 79 000 EUR
Shitet banesa afer qendres, te "Parku i Qytetit" 100 000 EUR
Shitet lokali 162m² te kompleksi Eliza ne F.Kosovë 1 050 EUR
Shitet shtëpia 100m² (4 ari) te Perroi i Njelmet 85 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione