|PEMA| Shitet toka te Chelsea Point, 73 ari

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pema Patundshmëri Sot 17:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA| Lokal 700 m2 per QIRA, te Jumbo 0 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE, 107 m², MAB - Arberi 0 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE, 110 m², Blerti-Lesna 0 EUR
|PEMA|- Penthouse me 4.6 ari oborr, per shitje 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Për vendbanimin
Pema Patundshmëri ofron përSHITJE parcelë 73 ari në Bërnicë, tek "Chelsea Point".

- 73 ari
- Afër me Chelsea Point
- Zonë e qetë dhe me gjelbërim
__
Po ofrojme për shitje parcelë 73 ari në Bërnicë, tek "Chelsea Point".
Parcela ndodhet në një zonë të qetë dhe me gjelbërim.
Investo mençur, pasi që tani ka filluar kjo zonë të banohet, ku çmimi për ar çdo ditë e më shumë po rritet.
__
Karakteristikat e parcelës:
- 73 ari
- Fletë poseduese

Karakteristikat që do ti pëlqeni:
- Afër me "Chelsea Point"
- Zonë e qetë
- Gjelbërim në të gjitha anët
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
.
.
.
.
#Kerkojtoke #Toke #Parcele #Shitet #Bernice #QellsiPoint #ChelseaPoint
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume INFO, kliko KETU

Pema Patundshmëri
  Online
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|-Banese per QIRA 160 m², Pejton, Prishtine 0 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE, 107 m², MAB - Arberi 0 EUR
|PEMA|- Banese per SHITJE 81.5 m2, Roni Premium 0 EUR
|PEMA| Banese per SHITJE, Rruga B, 184 m² 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione