shes troje ne kto vende orllan vetrnik dhe bernic

0 EUR

Shitet nga: dritoni 21 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Për vendbanimin
shes 4ari trull te liqeni i batllaves te vikendicat 150m nga plazhi dhe ka gjitha kushtet per ndertim vile apo vikendice shes 6ari ne vetrnik afer viva freshit dhe ka qmim te volitshum dhe shes 30ari trull ne bernic te poshtme rruges per mitrovic 500m nga rruga kryhesore
Leaflet
Në fillim