Shtepin ne shitje, bejm ndrrim ne perifer-troje

130 000 EUR

Shitet nga: xhelal qerka 13 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
urgjent shes shtepin bejm ndrrim ne periferi-troje-banesa shtepija eshte ne vranjefc afer agjensionit FSF shtepija eshte 2 kateshe me 2 hymje ka 1 kuzhin 2 sallona 3 dhoma 3 ballkona 2 banjo 1 podrum kuzhin verore rezervar te ujit klim dhe nxemjeme plin ka edhe shadervan ne oborr
xhelal qerka
044911747
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione