Toka afer medresese ne Prishtine

0 EUR

Shitet nga: vehbi sadiku 20 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shitet toka 3 ari afer Medreses se re. toka gjinded ne rrugen kryesore dhe nuk ka asnje objekt te ndertuar mbi te,Cmimi sipas marrveshjes. per me shume informata ju lutem ma kontaktoni ne numrin e telefonit 044176485
vehbi sadiku
044176485
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione