Toke ne Bardhosh te Prishtines

3 500 EUR

Shitet nga: valon 13 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines,e ndajm edhe ne parcela.Toka ka dalje ne asfalt,ka rrjet elektrike,ujsjelles kanalizim.Pronari shqiptar dhe perkthimi i dokumenteve behet menjehere.

Tel:045 503-033
044 620 531
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione