Tokë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, Arbëri..

0 EUR

Shitet nga: sami 10 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet toka e urbanizuar, ka dokumentacion të rregulltë, Eshtë e jona prej më tepër se 50 vjet, dhe shitet prej vet pronarit, Eshtë e përshtatshme për ndëtim të lartë, për veprimtari biznesi e sidomos për ndonjë pikë për pompë benzine me objekte përcjellëse.
Toka gjendet në kilometrin e parë të magjistrales Prishtinë-Mitrovicë, afër 08, shkollës Univerzum, përball CiaoBerto në Shkabaj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione