Trualli ne shitje

0 EUR

Shitet nga: gezimi 21 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet trualli me urgjenc ne siperface 5 ari
me infarstruktur te kompletuar dhe me leje per ndertimi
cmimi i volitshem!!!

tel:049909069
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione