Truallin prej 3 ari lagjja Logreta

11 800 EUR

Shitet nga: artan 11 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta ( lagje e re afer lagjes Marigona) e gatshme per banim me infrastruktur te nevojshme, vend ideal dhe dokumentacioni ne rregull ( perkthimi menjeher).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione