Shes 2 ari, 3 ari, dhe 6 ari në Kolovicë-Prishtinë

5 000 EUR

Shitet nga: ilir 27 Korr 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes 2 ari, 3 ari, dhe 6 ari në Kolovicë-Prishtinë i ndaj edhe nga 2 ari. Ka rrugë të asfaltuar, rrym, uji, kanalizim dhe internet, pronari Shqiptarë posedon të gjitha dokumentat. Çmimi 1 ari 5000€. Bëj kompenzim edhe me ndonjë banese në Prishtinë. Nr. Tel. +383 44 161 882.
Leaflet
Në fillim