Shiten 10 troje në lagjen QENDRESA dhe PRIAM

15 500 EUR

190 000 EUR

Shitet nga: /\ 29 Nën 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
OFERTË!
Shiten trojet në Lagjen QENDRESA dhe PRIAM

♦15500€/ari ►6 troje me sip: nga 3.5-5.5ari, në lagjen PRIAM pas Qendresës. Pas rrugës Bujani.
Lokacioni: www.bit.ly/38745gu


♦17500€/ari ►Sip:10 ari, me mundësi ndarje nga 5 ari. I përshtatshëm për banim. Rr. Nokshiqi
Lokacioni: www.bit.ly/2TI1z8d


♦28000€/ari ►Sip:8 ari, truall i përshtatshëm për afarizëm dhe banim. Rr.Agim Çavdërbasha
Lokacioni: www.bit.ly/2TS7I1n

♦ 17900€/ari ►Sip: 7.47 ari. Rr.Dëshmorët e Loxhës/Rr.Elton Zherka
Lokacioni: www.bit.ly/3jJAoV2


Mob: 045 117 118
Email: agjensionidemiri@gmail.com
Web: www.AgjensioniDemiri.com
/\
  Online
Leaflet
Në fillim