SHITEN 14 TROJE ME NGA 5ari AFER EMERALD

45 000 EUR

Shitet nga: FairPLAY PATUNDSHMERI 17 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Trojet me nga 5 ari (14 troje) gjenden ne zone te mire dhe plotesisht te qete me banim individual.
Gjenden vetem 200m larg rruges kryesore Prishtine - Ferizaj
Rruga me asfalt dhe kubeza, uji, energjia elektrike dhe kanalizimi gjenden afer trojeve.

Planifikimi eshte i mire siç shihet edhe ne foto.

Mund te shihet ne çdo kohe
ÇMIMI ESHTE 9000€ PER ARI
FairPLAY PATUNDSHMERI
+37745878777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione