Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 09:53

Shiten 18 ari truall tek lagja marigona 1

Publikuar: Gush 19 09:53
Shikime: 777
Kodi 0391

Shiten 18 ari truall tek lagja marigona 1. Trualli shumë i përshtatshëm për ndërtim dhe me infrastrukturë të plotë.

383 45 251 251
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione