Shiten 2 hektar e 78 ari tokë në Gushtericë e Ulte

180 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 17:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet banesa 2 dhomshe 51m² kati 4 në Kalabri 850 EUR
Shiten 5 ari truall mbrapa lagjes Marigona 1 13 000 EUR
Shiten 5 ari truall afër Marigona Rezidence 6 500 EUR
Banesa 2 dhomshe 55m2 kati 4-të në Fushë Kosovë 550 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Shiten 2 hektarë e 78 ari tokë në Gushtericë e Ulte afër Fshatit Sllovi, Komuna e Graçanicës.Toka ka rrugë me kadastër, është e përshtatshme për farmë, për sera dhe për bujqësi. Është tokë private dhe me dokumentacion të rregullt.
Çmimi është 180 euro për ari.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Agjensioni Dion
  Online
044 147 956
Leaflet
Shitet Banesa 77m² kati i parë në lagjen Dardania 135 000 EUR
Shtëpia në 10 ari në Çagllavicë 300 000 EUR
Shitet Shtëpia 370m² në 3.16ari truall në Marigona 1 0 EUR
Shtëpia 240 m2 në 3.76 ari te Marigona 1 220 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione