Shiten 23.5 ari tokë në Qagllavicë

15 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Premium Patundshmëri Dje 20:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Premium Patundshmëri
Banes me qera Mati 1, 2+1, 300€ 300 EUR
Shtepi me qera 4+1 Mileniumi III 500€ 500 EUR
Banes me qera ne Bregun e diellit, 300 € 2+1 300 EUR
Banes me qera Mati 1 2+1 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shiten 23.5 ari tokë në Qagllavicë afer lagjes Qendresa.
Rruga Bajo Topulli.
Toka posedon dokumentacion të rregullt.
Me leje ndertimi.

Çmimi : 15,000 €/ari.
Për më shumë informata:
✆ vib +383 44 100 793 / 044 100 793
Premium Patundshmëri
PREMIUM Patundshmëri Gjej rehatinë shpirtërore me ne! Premium Patundshmëri është agjension e specializuar në fushën e patundshmërive. Agjensioni është themeluar në vitin 2016 e cila merret me shitje, blerje ose qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, garsonjerave etj. Premium Patundshmëri me ekipin e tij profesional ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e pasurive të paluhatshme. Poashtu objektivi i agjensionit tonë është që të rritet biznesi vit pas viti duke marrë parasysh profesionalizmin dhe motivitetin e stafit për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe për të përmirësuar performancat e tyre. Kompania jonë ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera, troje në shitje apo me qira, me kvadratura të ndryshme, të cilat do të përshtaten me kërkesat e klienteve. Shtëpitë me qira apo në shitje që ofrojmë në ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës. Banesat dhe garsonjerat e ofruara me qira apo në shitje ndodhen në Dragodan, në lagjen Bregu i Diellit, në Mati dhe shumë lagje të tjera të Prishtinës. Kemi oferta të lokaleve dhe zyrave me kvadratura të përshtatshme të kërkesave të cdo klienti, të cilat ndodhen në Mati, Dardani, në qender të Prishtinës etj. Tokat e ofruara nga Premium Patundhsmëri ndodhen në Graçanicë, Brezovicë dhe Proshtin. Agjensioni Premium është një kompani e cila ofron banesa, shtëpi, troje, garsonjera, lokale dhe zyra me qira apo në shitje, me çmime të ndryshme të cilat do ti përgjigjen nevojave dhe mundësive të cdo klienti. Nëse keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira pasuritë e juaja të paluhatshme na kontaktoni ose vizitoni në zyrat tona, të cilat ndodhen në rrugën B në Prishtinë ose në zyrën te kafet e vogla. Të gjitha banesa, shtëpi, lokale, zyra dhe patundhsmëri të tjera të ofruara nga kompania tonë mund ti gjeni edhe në faqen tonë në Facebook ose në shitoren tonë në merrjep.com.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga B Prishtinë Tregoje në hartë
+38344100793
https://www.facebook.com/premiumpatundshmeri
Premium Patundshmëri
  Online
+38345411116
Leaflet
Premium Patundshmëri
Objekt me qira ne Qender 10 400 EUR
Ofrohet Banes per Shitje ne Fushkosove Naki Trade 34 800 EUR
Banes me qera Mati 1, Rruga B 2+1 450 EUR
Banes \ Zyre me qera Dukagjini Residence 650 EUR
Në fillim