SHITEN 4 ARI TRUALL SOFALI PRISHTINE

77 000 EUR

Shitet nga: JUSUF 29 Maj 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
SHITEN 4 ARI TRUALL NE SOFALI PRISHTINE ,TOKA GJINDET MBRAPA ISH SHKOLLES NORMALE TASH UNIVERSITETI AMERIKAN ,VEND IDEAL DHE I QET PER BANIM ,DOKUMENTACIONI I RREGULLT .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione